Projektowanie i modelowanie nowej generacji

Projektowanie i modelowanie nowej generacji

12 sierpnia 2021 Wyłącz przez LudwikKowalczyk

Projektowanie i modelowanie w obecnych czasach weszło na zupełnie nowy, lepszy poziom. Architekci oraz wiele innych osób do wykorzystania mają nowe możliwości, które sprawiają, że ich praca staje się jeszcze bardziej wydajna oraz dokładna.

Pomocny program komputerowy

Dużą zasługą tego jest program komputerowy, który wciąż poddawany jest udoskonaleniom. Dzięki temu architekci są w stanie zapewnić lepszy poziom obsługi swoim klientom. Tym programem jest Revit. Oto on, który pozwala na wykonanie projektów w 3D z większą wydajnością, dokładnością, precyzją. Architekci i konstruktorzy mają szansę na dopracowanie wszystkich elementów dzięki temu, że program pozwala na tak wiele. W najnowszym Revit 2022 można oczekiwać na udoskonalenia w zakresie zgodności operacyjnej, lepsze parametry współdzielone w zestawieniach kluczy, udoskonalone modelowanie zbrojenia i detalowanie, większą wydajność tworzenia dokumentów PDF. Ciekawostką na pewno okaże się dodatek Dynamo 2.10 dla tego programu.

Kurs Revit od samego początku

Aby jednak przejść do udoskonalonej wersji programu, należy zapoznać się z nim od podstaw – w szczególności, jeżeli ktoś wcześniej nie miał z tym do czynienia. Kurs Revit od A do Z pomaga zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami, w tym nawet z interfejsem użytkownika. Kurs oferowany jest dla osób, które chcą nauczyć się pracy w BIM i Revit. Podczas szkolenia poruszane są podstawowe zagadnie, jak również wiele dodatkowych informacji, które w przyszłości będzie można wykorzystać w pracy.