Znajdź ciszę i spokój w przydomowej strefie zieleni

Własny kącik wypoczynkowy to świetna alternatywa dla dalekich podróży – przydomowa przestrzeń może być zaaranżowana w taki sposób, aby korzystali z niej wszyscy domownicy. Otoczenie zieleni i świeże powietrze pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie i pozwolą się zrelaksować. Do stworzenia oazy spokoju potrzebujemy tylko wygodnych mebli!

Innowacyjne meble outdoorowe

Jakie meble ogrodowe zapewnią nam komfort? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Komfortowe sofy narożne z technorattanu są jednymi z najchętniej wybieranych: sprawdzają się one najlepiej w obszernych ogrodach i na dużych tarasach. Alternatywą dla nich okażą się komplety modułowe, w których elementy możemy łączyć lub rozłączać i użytkować osobno.

Na niewielkich tarasach czy na balkonach potrzebne są meble, które pozwolą na relaks pomimo niewielkiej przestrzeni. Producenci proponują komplety składające się z niewielkich stolików kawowych oraz 2-3 foteli lub krzeseł. Taki zestaw możemy uzupełnić o parasol ogrodowy, który skutecznie ochroni nas przed silnym promieniowaniem słonecznym.

Kiedy szukamy odmiany…

Jeśli nie interesują nas klasyczne meble ogrodowe warto poszukać czegoś, co odróżni naszą przestrzeń wypoczynkową od innych. Doskonałą propozycją jest fotel wiszący ogrodowy, który pozwoli nam bujać w obłokach i odciąć się od trosk. Stabilna konstrukcja fotela wiszącego pozwala na jego zastosowanie zarówno na tarasach, w ogrodach czy balkonach. Dużym zainteresowaniem cieszą się także leżanki ogrodowe, których lekka konstrukcja to zasługa aluminiowych stelaży. Leżanki posiadają regulowane zagłówki – pozwolą one na dopasowanie parametrów leżanki do naszych potrzeb. Leżanki s chętnie wybierane jako element wyposażenia na basenach czy strefach SPA w hotelach.