Zalew Zegrzyński – idealne miejsce na spotkania biznesowe

Zalew Zegrzyński jest doskonale znany mieszkańcom Warszawy oraz okolicznych miasteczek – to miejsce wypoczynku, świetna przestrzeń do organizacji zabaw na świeżym powietrzu. Zalew to także świetne miejsce dla żeglarzy i osób ceniących sporty wodne. Okolica ta pełna jest pensjonatów i hoteli – obecność tych ostatnich sprawia, że firmy chętnie organizują tu spotkania firmowe.

Zaplanowanie biznesowego eventu nad Jeziorem Zegrzyńskim

Korzystając z ofert dla biznesu jednego z hoteli umiejscowionych nad Jeziorem Zegrzyńskim warto zaplanować spotkanie firmowe dla pracowników czy też spotkanie biznesowe z potencjalnym kontrahentem. Istotne jest to, aby hotel posiadał sale konferencyjne w Jachrance – dzięki temu bez trudu uda nam się zgromadzić pracowników w jednym miejscu i przeprowadzić szkolenie czy spotkanie firmowe. W przypadku biznesmenów szukających neutralnego gruntu do spotkania hotele takie jak Lawenda Park Hotel są idealnym miejscem do spotkań. O ofercie biznesowej hotelu przeczytasz na stronie Jachranka.pl.

Jak zorganizować sobie czas nad Zalewem Zegrzyńskim?

Oferta hoteli dla grup zorganizowanych jest bardzo szeroka: od gier i zabaw na świeżym powietrzu na boiskach sportowych, poprzez uczestnictwo w grillu czy pieczeniu kiełbasek nad ogniskiem, aż po uprawianie sportów wodnych, paintball.

ortodoncja katowice apartamenty w Szczawnicy