Zalety baterii łazienkowych Steinberga

Steinberg to niemiecka firma zlokalizowane w Duseldorfie, istniejąca od 2002 roku. Wszystkie swoje produkty produkuje w niemieckich fabrykach i dokłada szczególnych starań, aby sprzedawane przez nich urządzenia wyróżniały się nie tylko wyjątkowym designer, ale przede wszystkim były praktyczne i funkcjonalne.

Polityka producenta

Firma Steinberg często podejmuje współpracę z czołowymi przedstawicielami świata design, w wyniku tej współpracy tworzone są serie wyrodniejące się doskonałym wzornictwem, zdobywające prestiżowe nagrody w konkursach. Steinberg nie podąża jednak za chwilowymi trendami, pomimo, że ich produkty zawsze pozostają nowoczesne i odzwierciedlające doskonale ducha czasów. Dzięki temu prezentowane w portfolio firmy modele mają cechy ponadczasowości i przez lata prezentują się wspaniale w projektach, do których ich użyto.

Do tego wszystkie produkty są bardzo starannie przetestowane pod kątem funkcjonalności przez niezależne instytuty. Dlatego właśnie tak chętnie korzystają z baterii łazienkowych Steinberga luksusowe hotele oraz prywatni inwestorzy.

Ekonomia baterii łazienkowych Steinberg

Steinberg posiada w swojej ofercie wiele rodzajów baterii łazienkowych. Wszystkie baterie łazienkowe Steinberg są wygodne w użyciu i bardzo dobrze przemyślane w najmniejszym nawet detalu. W różnych seriach znajdziemy zarówno baterie sztorcowe, montowane na blatach umywalek, czy wanien, jak i baterie wpuszczane w ścianę, a także szczególnie efektowne baterie stojące, pasujące do łazienek nowoczesnych. Możemy wybierać pomiędzy zestawami zawierającymi kurki oddzielne dla wody zimnej i ciepłej, jak i bateriami ze zintegrowaną dźwignią, za pomocą której najszybciej ustawimy nie tylko temperaturę, ale i szybkość przepływu wody. To rozwiązanie wygodne i ekonomiczne. Również zamontowanie perlatorów w bateriach sprzyja ekonomii-dzięki temu uzyskiwany strumień wody jest duży, pomimo, że przepływa jej mniej. Ceramiczne głowice baterii zapewniają ich długą żywotność-nie wyrobią się tak szybko, niż te wykonane z plastikowych elementów.

Atrakcyjny wygląd wyrobów niemieckiej firmy upiększa naszą łazienkę i pasuje do współczesnych trendów w designie. Warto zwrócić tez uwagę, że baterie łazienkowe Steinberg wykonywane są z wysokiej jakości metali pokrywanych chromem. Takie surowce nie zachodzą łatwo kamieniem czy rdzą, jak ma to miejsce w tańszych produktach. Dzięki temu nasza łazienka zachowa świeży wygląd jeszcze lata po remoncie. Każda seria posiada także korespondujące wzornictwem zestawy akcesoriów łazienkowych, takich jak półki, mydelniczki, kubki, etc., dzięki czemu wszystkie elementy metalowe w obrębie łazienki mogą być utrzymane we wspólnej stylistyce.

Artykuł napisany na podstawie strony baterie łazienkowe steinberg – Łazienki Szydłowski