Wypocznij w górskim pensjonacie!

Pobyt w górach bez wątpienia pozytywnie wpływa na nasze zdrowie – możemy nie tylko cieszyć się wspaniałym widokiem górskich panoram, ale również odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. Oczywiście pobyt w górach wybierany jest również z innych powodów: to świetna okazja do podszkolenia się z jazdy na nartach, snowboardzie. Jak zorganizować wypad na Podhale?

Podhale – idealne miejsce dla osób aktywnych i tych poszukujących spokoju

Podhale to jeden z najczęściej odwiedzanych regionów w Polsce: kusi wspaniałymi widokami, pozwala na aktywne spędzenie czasu. Nie brak tu licznych pensjonatów: noclegi w Poroninie, Bukowinie tatrzańskiej czy Zakopanem znajdziemy na każdym kroku, w dobrych cenach. Szukając noclegu warto zwrócić uwagę nie tylko na ogólny standard, ale również dostęp do takich udogodnień jak łazienka w pokoju, parking, darmowe WIFI. Te i inne udogodnienia zapewni nam Willa Majerczyk. O ofercie pensjonatu przeczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Jak zorganizować sobie czas na Podhalu?

Atrakcje na Podhalu ściśle związane są z porami roku – w okresie zimowym koniecznie powinniśmy spróbować jazdy na nartach – liczne stoki dostosowane są do umiejętności każdego z nas. W okresie wiosennym warto wybrać się na spacer na olbrzymie polany, gdzie z pewnością znajdziemy liczne krokusy – oznakę wiosny. Lato i jesień to idealny czas na to, aby zorganizować krótsze lub dłuższe wycieczki piesze po licznych szlakach.