Wiosenne nowości w ogrodzie

Pora pożegnać ciągnącą się długimi miesiącami zimę! Nim się obejrzymy, znowu będziemy wylegiwać się na tarasie, odpoczywając w promieniach gorącego słońca. Aby czerpać z lata pełnymi garściami, warto już teraz zadbać o swój ogród! Co proponują producenci wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego? Sprawdź!

Zamiast klasycznych stołów i krzeseł

Zanim lato rozgości się w ogrodzie na dobre, warto zrobić mały przegląd mebli. Najwyższa pora wymienić stare, wysłużone krzesła i stoły z drewna na nowy, komfortowy komplet! Absolutnym must have w ogrodzie każdego trendsettera są meble wykonane z technorattanu. Czołowi producenci sprzętu proponują modele, które śmiało mogłyby stanąć w eleganckim salonie – komfortowe sofy, fotele i huśtawki harmonijnie łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe. Inspiracji warto szukać na stronie oltre.pl.

Skrzynia do ogrodu na straży porządku

Piękny ogród to przede wszystkim zadbana, uporządkowana przestrzeń. Skrzynia ogrodowa ustawiona nieopodal kompletu mebli albo skryta między donicami z kwiatami na tarasie pomieści i zabezpieczy przed wilgocią poduszki, pledy, pokrowce na meble, dziecięcy zabawki czy akcesoria ogrodnicze. Skrzynia o mniejszych gabarytach sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale również na balkonie czy w sypialni!

Promienniki – promień słońca po zmroku

Wieczorny chłód wcale nie musi oznaczać końca garden party albo kresu romantycznego wieczoru pod gołym niebem! Wystarczy zamontować na tarasie sprytny promiennik, dzięki któremu żadna temperatura nie będzie Ci straszna! Niewielki promiennik to urządzenie, które emituje światło oraz ciepło przypominające efekt działania promieni słonecznych. W sklepach znaleźć możesz zarówno duże, wolnostojące maszyny, jak i zgrabne modele przypominające designerską lampę sufitową.

 

https://lashplicity.com/aparat-do-modelowania-sylwetki-contura-poznaj-jego-mozliwosci/ http://tyxynk.com http://eltying.com.pl