Wesele blisko natury – jak je zorganizować?

Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok: do niedawna większość panien młodych pragnęła, aby wesele miało sielski klimat: na stołach królowały naturalne desery, kwiaty polne. Dzisiaj poszukiwane są lokalizacje blisko lasów i jezior, aby zabawa weselna mogła zostać połączona z krótkim wypoczynkiem. Restauratorzy zauważają ten trend i oferują gościom coraz ciekawsze rozrywki. Gdzie w pobliżu stolicy szukać idealnego miejsca n ślub i wesele blisko natury?

Ślub nad Zalewem Zegrzyńskim

Zalew Zegrzyński wydaje się być idealnym miejscem do zorganizowania ślubu w plenerze i wesela w jednym z komfortowych hoteli. Miejsce to jest doskonale znane Warszawiakom, którzy chętnie odwiedzają je szczególnie w ciepłe weekendy. Dodatkowo kusi również bogata infrastruktura: nad zalewem nie brakuje pensjonatów, hoteli, restauracji, miejsc rozrywki. Z pewnością ślub tutaj będzie niezapomnianym przeżyciem. Atutem jest także to, że sala weselna pod Warszawą będzie znacznie tańsza niż poszukiwanie sali w centrum miasta. W wypadku ślubu i wesela poczynienie oszczędności może mieć kluczowe znaczenie! Ciekawym miejscem na urządzenie wesela okaże się Windsor Hotel, oferujący nie tylko konkurencyjne stawki za „talerzyk”, ale i zniżki dla gości, którzy postanowią zatrzymać się w hotelu na noc. O ofercie hotelu przeczytamy na stronie windsorhotel.pl. Podczas rozmowy z managerami Sali musimy pamiętać o tym, aby przygotować następujące informacje: datę planowanej imprezy weselnej, liczbę gości, zapotrzebowanie odnośnie konkretnego menu. To ułatwi planowanie imprezy obu stronom.

Atrakcje dla gości

Organizując wesele nad Jeziorem Zegrzyńskim możemy także zapewnić naszym gościom aktywny wypoczynek następnego dnia po weselu. W ofercie większości luksusowych hoteli znajdziemy możliwość najmu kajaków czy rowerków wodnych, szansę na skorzystanie z boisk sportowych i grę w gry zespołowe.

 

regały archiwalne https://duckduckgo.com https://dziendobry.tvn.pl/a/taras-jak-drugi-salon-podpowiadamy-co-powinno-sie-w-nim-znalezc ortodoncja katowice torby ozdobne