Sprawdzone środki czystości do hoteli

Hotel jest miejscem, które z założenia ma się kojarzyć z gościnnością, a co za tym idzie z perfekcyjną czystością i świeżym zapachem. Dlatego też stosowanie odpowiednich preparatów do sprzątania w hotelach, dla osób nimi zarządzających na tak wielkie znaczenie.

Chemia do hotelu

W przypadku hoteli bardzo często pierwsze wrażenie decyduje o tym, czy dany gość zechce w przyszłości ponownie wrócić w to samo miejsce. Dlatego hotele decydują się skorzystać z usług naszej firmy, która ma w swoim magazynie jedynie najlepsze i najskuteczniejsze środki, które idealnie sprawdzą się w dbałości o porządek w każdym, nawet tym najbardziej wymagającym hotelu. W bogatej ofercie chemii do hotelu firmy posiadają:

– szeroką gamę odświeżaczy powietrza,

– płyny czyszczące i odświeżające toalety,

– żele szybko i skutecznie radzące sobie z zapchanymi rurami,

– płyny do podłóg pięknie nabłyszczające posadzkę,

– płyny do szyb i luster nie pozostawiające smug i zacieków oraz wiele innych urządzeń, narzędzi i preparatów pozwalających na idealne wysprzątanie hotelu.

Przykłady najlepszych preparatów do sprzątania hoteli

Wszystkie preparaty stosowane w hotelach, poza skutecznością powinny spełniać wiele surowych norm bezpieczeństwa. Oto kilka przykładów preparatów nie tylko skutecznych,ale przede wszystkim bezpiecznych.

  1. Ekologiczne odtłuszczacze. Preparaty te tworzone są przede wszystkim w oparciu o w pełni biodegradowalne składniki, które są w stanie poradzić sobie nawet z bardzo ciężkim brudem, gromadzącym się już od jakiegoś czasu. Wystarczy odtłuszczaczem spryskać wybraną powierzchnię, odczekać kilka lub kilkanaście minut (w zależności od stopnia zabrudzenia) i zetrzeć szmatką. Powierzchnia będzie czysta, bez śladu poprzedniego zabrudzenia.
  2. Dezynfekujące środki do toalet charakteryzują się silną mocą odkażania i dezynfekcji. Ważne jest jednak, aby preparatu nie rozcieńczać (to znacznie osłabi jego działanie). Wystarczy jedynie nanieść odpowiednią ilość produktu np. w szczelinę pod obręczą toalety, pozostawić na kilka minut i spłukać bardzo dokładnie. Takie środki zapewnią nie tylko nieskazitelna czystość i również świeży zapach, tak bardzo pożądany w hotelach.
  3. Środki do udrożniania rur. Zapchane rury to częsty problem w hotelach. Dlatego ważne są dobre jakościowo preparaty usuwające zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Szybko działające i nie pozostawiające nieprzyjemnego, ”chemicznego zapachu”.

Artykuł powstał dzięki treścią: https://higma-service.pl/chemia-do-hotelu/.