Seksowna damska bielizna, a sztuka uwodzenia

Nie ma chyba nic, co bardziej rozpala wyobraźnię mężczyzny, niż seksowna, fikuśna bielizna. Seksowna bielizna damska to coś, co faceci kochają, więc dlaczego ich tego pozbawiać?

Dobór seksownej bielizny damskiej do figury

Bielizna damska seksowna przeznaczona jest nie tylko dla pań o figurze modelki. Także nieco bardziej puszyste panie także mogą czuć się w niej śmiało i kobieco. Nie warto patrzeć na niedobory sylwetki. Prawda jest taka, że do każdego kobiecego ciała znajdzie się seksowna bielizna damska, która podkreśli jego atuty, a ukryje wady.

Jeśli chodzi o panie, które nie do końca czują się zadowolone z rozmiaru swojego biustu, to właśnie dla nich przeznaczone są specjalne fasony biustonoszy, które mają za zadanie podnieść i wyeksponować nawet niewielkie piersi. Staniki typu push-up, bo to o nich właśnie mowa, pozwalają na wizualne powiększenie piersi nawet o kilka rozmiarów. Dodatkowo unoszą je kusząco i podkreślają ich kształt.

Z kolei panie o wydatnym biuście przede wszystkim powinny zadbać o staniki czy gorsety, które zapewniają piersiom stabilność i odpowiednie podtrzymanie. Najważniejsze, by odpowiednio dobrać rozmiar bielizny. Nic nie wygląda gorzej niż nadmiar ciałka wylewający się ze zbyt ciasnej bielizny.

Jeśli chodzi o dolne partie ciała, to jasne bielizna może optycznie je powiększyć, dlatego panie o drobnych biodrach i pośladkach śmiało mogą założyć białe koronkowe figi, podczas gdy panie o pełniejszych kształtach mogą zdecydować się na zakup takich samych, tylko w ciemniejszym kolorze.

Bielizna damska seksowna – dodaje pewności siebie

Prawda jest taka, że kobiety często zakładają seksowną bieliznę nie tylko dla swoich mężczyzn, ale i dla samych siebie. Świadomość, że ma się na sobie piękny komplet bielizny, który leży jak druga skóra, na pewno dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie.

Najważniejsze, by w wybranej bieliźnie kobieta czuła się piękna i dowartościowana. Prawda jest taka, że odpowiednio dobrany stanik + majtki to zestaw, który potrafi poprawić każdą sylwetkę: dodać centymetrów tam, gdzie potrzeba, a odjąć tam, gdzie nie są mile widziane.

Dobrze dobrana sukienka ma też wpływ na to, jak prezentują się pozostałe ubrania. Żadna przylegająca do ciała, obcisła sukienka, nie będzie leżała idealnie, jeśli pod spodem nie będzie doskonale dobranej bielizny. Podobnie jest z innymi częściami garderoby – dopasowana bielizna poprawia ich prezencję, a nieodpowiednio dobrana – potrafi zniekształcić całą sylwetkę.

Najśmieszniejsze uwagi szkolne https://www.gama-sklep.com.pl/porady http://bankujec.pl/nowoczesne-meble-lazienkowe-w-naszych-domach/ licówki Kraków ortodoncja katowice