Power bank reklamowy – z jakiego materiału go wykonać?

Obecnie reklama wygląda zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu. Ulotki, plakaty i krzykliwe neony są stopniowo zastępowane przez gadżety reklamowe. Ich przekaz jest mniej nachalny, przez co nie drażni odbiorcy i sprawia, że skupia swoją uwagę na reklamie. Firmy inwestują zatem chętnie w power banki z nadrukiem.

Gadżet praktyczny

Jednym z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych są obecnie power banki z nadrukiem. Są to gadżety praktyczne, co sprawia, że niektórzy obdarowani nimi klienci korzystają z nich codziennie. W ten sposób reklamują firmę, której logo znajduje się na urządzeniu, wszędzie, gdzie się pojawią. Jest to tania i skuteczna forma promocji, zwłaszcza gdy grupą docelową przedsiębiorstwa są ludzie młodzi, aktywni i przedsiębiorczy.

Power bank z nadrukiem może nie tylko reklamować firmę, ale i podkreślać jej wartości, cele oraz wskazywać, w jakiej branży działa. Aby gadżet dawał jasny sygnał, do jakiego typu klientów jest kierowany, i jakie produkty oraz usługi są oferowane przez przedsiębiorstwo, powinien być utrzymany w odpowiedniej kolorystyce i wykonany z odpowiedniego materiału.

Jaki materiał wybrać?

Bank mocy umieszczony jest w obudowie, która może być wykonana z metalu, tworzywa sztucznego, drewna, papieru i innych materiałów. Materiał, z jakiego wykonana jest zewnętrzna część urządzenia, nie wpływa na jego funkcjonowanie, lecz pełni inną, istotną funkcję. Power bank z nadrukiem wykonany z metalu i utrzymamy w kolorystyce czerni, srebra lub złota sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla firmy, która widzi się, jako prestiżowa, luksusowa i elitarna. Power bank z obudową papierową o barwie makulatury idealnie odda wartości ekologiczne, charakterystyczne dla firm sprzedających np. kosmetyki naturalne czy ziołowe produkty lecznicze.

Bez względu na to, jaką barwę będzie miał power bank z nadrukiem i z jakiego materiału będzie wykonany, będzie reklamował firmę przez długi czas. Nadruki wykonane na każdym materiale są trwałe, odporne na ścieranie i wyraźne, co sprawia, że logo firmy jest widoczne na power banku bardzo długo.

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem