Pokój dzienny – niecodzienny

Odrobina niezwykłości w szarej codzienności? Oryginalność przestrzeni, także wtedy, gdy mieszkamy w bloku w samym środku miasta? To naprawdę możliwe! Trzeba tylko pomyśleć o tym, żeby urządzić się wygodnie i fantazyjnie. Komfortowe mieszkanie wcale nie musi być jednostajne. Może stanowić popis naszej wyobraźni i pasji. Niech to, jak mieszkamy i przebywamy na co dzień, wynika z naszych faktycznych potrzeb, a nie wyłącznie z naśladowania modnych stylizacji.

Odrobina egzotyki

Jak sprawić, by nawet najzwyklejsze mieszkanie, także to położone w niezbyt ciekawej okolicy, wyróżniało się czymś i stanowiło wyraz naszych wewnętrznych potrzeb? Jak umeblować pokój dzienny w bloku czy jak zaaranżować salonik na poddaszu? Odpowiedź na to pytanie stanie się łatwiejsza, gdy zerkniemy tutaj: gama-sklep.com.pl.

Gama oferuje nam wiele niesamowitych kolekcji. Znajdziemy tutaj meble stonowane, ale też takie cechujące się większą śmiałością formalną. Na przykład wiele prezentowanych tu meblościanek przypomina designerskie układy artystyczne, odwołujące się do sztuki z najwyższej półki. Takie meble mogą posłużyć za bazę dla egotycznych stylizacji, które wykorzystają na przykład bambusowe lampiony czy donice, gliniane dzbany, metalowe miniatury rzeźbiarskie, dekoracyjne narzuty w azteckie wzory.

Odrobina artyzmu

Każdą przestrzeń w kierunku niezwykłości pomoże nam odmienić sztuka. Zarówno jeśli chodzi o samą koncepcję wnętrza, dobór kolorów i form, ale także w bezpośredniej postaci. Sztuka jako reprodukcje czy zdjęcia – urozmaici każde pomieszczenie, także mały pokój dzienny w samym środku hałaśliwego miasta. A może w takim miejscu warto umieścić malarską opowieść impresjonistyczną, totalnie czarującą i wyciszającą? Wprowadźmy sztukę w takiej formie, która najlepiej przystaje do tego, jak czujemy się w danym okresie naszego życia.