Planujemy przyszłoroczne wakacje!

Jesień to idealna pora na to, aby na spokojnie zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić przyszłoroczne wakacje. Warto pamiętać o tym, że im szybciej zadecydujemy o kierunku podróży, tym szybciej uda nam się również ustrzelić ciekawą ofertę promocjach first minute. Jakie kierunki są obecnie najpopularniejsze?

Bez wątpienia Polacy pokochali kierunki takie jak Egipt, Turcja, Tunezja czy Wyspy Kanaryjskie. Wycieczki w takie miejsca nie tylko nie rujnują naszego portfela, ale pozwalają także na cieszenie się wyjątkowo dobrą pogodą – wszyscy bowiem wiemy, że wakacje w Polsce pod względem pogodowym to prawdziwa ruletka.
Niestety, w ostatnich miesiącach nasiliły się ataki terrorystyczne, również w enklawach turystycznych. To znacząco wpłynęło na zmianę trendów turystycznych w okresie letnim roku 2016. Biura podróży notowały poważne straty związane z dotąd pewnymi kierunkami. Polacy zamiast nich wybierali takie miejsca jak Włochy, Francja czy Chorwacja. Dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się również kierunki egzotyczne. Co warto wiedzieć o takich egzotycznych wczasach?

Dominikana, Seszele, Mauritius…

W topowych biurach podróży znajdziemy możliwość wyjazdu w egzotyczne miejsca, takie jak Dominikana, Seszele, Kuba, Mauritius. Każde z tych miejsc to prawdziwy raj na ziemi: krystalicznie czysta woda morska, piaszczyste, złote plaże, wspaniałe widoki, oryginalna przyroda. Okazuje się, że wycieczki tego typu nie muszą być drogie – w związku z dużym zainteresowaniem wiele biur podróży zmniejszyło ceny takich wyjazdów. Co znajdziemy w cenie wycieczki?

Standardowo w cenie wycieczki wliczone są przeloty lotnicze, transfery z lotniska i na lotnisko, zakwaterowanie we wcześniej wybranym hotelu, opieka rezydenta lub pilota, wyżywienie w wybranej opcji, jak również podatki, ubezpieczenie turystyczne oraz możliwość korzystania z hotelowych udogodnień.
O egzotycznych wycieczkach czytaj więcej na https://tropicalsun.pl/.