Nowoczesny ogród i designerskie meble

Nasz ogród to przestrzeń, którą możemy zaaranżować zgodnie z potrzebami. To także funkcjonalne miejsce, które może służyć nam w okresie lata jako salon, jadalnia czy bawialnia dla dzieci. Poprzez kupno odpowiednich kompletów meblowych możemy zaaranżować przydomową przestrzeń dokładnie tak, jak chcemy. Pomogą nam w tym doświadczeni producenci i projektanci mebli ogrodowych.

Idealne meble outdoorowe

Designerskie meble ogrodowe są marzeniem wielu z nas. Chcemy, aby ogród był przede wszystkim miejscem wypoczynku! Szukając ciekawych kolekcji zwróćmy uwagę na sofy narożne, które pozwolą wygodnie usiąść kilku osobom a po wyjściu gości mogą posłużyć jako… leżanka! Sofy narożne to idealne rozwiązanie do dużych ogrodów czy na obszerne tarasy. Ich uzupełnieniem może być niski stolik kawowy oraz jedno lub dwa krzesła. Wśród najchętniej wybieranych sof wymienia się modele technorattanowe.

Wielu klientów sklepów meblowych zwraca również uwagę na kolekcje modułowe, których atutem jest możliwość tworzenia stale nowych aranżacji. Poprzez niewielkie złączki elementy zestawu możemy łączyć lub rozłączać, w zależności od potrzeb. Meble modułowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach, zabezpieczonych przed rdzą oraz wilgocią. Lekkie aluminium sprawia, że finalna waga mebla również nie jest wysoka.

Odpoczynek w cieniu pergoli

Decydując się na pergole zazwyczaj myślimy o tym, aby zabezpieczyć się przed promieniowaniem UV w czasie lata. Okazuje się, że pergole doskonale sprawdzają się również jesienią. Ich rozkładane dachy ochronią nas przed niespodziewanym deszczem, a dodatkowe panele boczne zabezpieczą przed chłodnymi podmuchami wiatru. Pergole mogą być również wyposażone w promienniki ciepła – to idealne rozwiązanie na jesień!

http://wmkiw.pl/nowoczesne-okna-drewniane-i-plastikowe/ https://hanza.edu.pl/wybierz-lezak-technorattan-i-ciesz-sie-relaksem/ https://esmeble.pl/czym-rozni-sie-rattan-a-technorattan/