Nowoczesne wyposażenie kuchni i jadalni

Szukając sposobów na nietuzinkowe kuchnie i jadalnie kierujemy się zazwyczaj zdaniem innych: architektów, dekoratorów, znajomych. Zamiast powielać jednak ich pomysły warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania względem tych pomieszczeń oraz na co możemy sobie pozwolić, biorąc pod uwagę posiadany metraż. Jakie elementy wybrać, aby cieszyć się ich funkcjonalnością i eleganckim wyglądem?

Piękne sztućce – co proponują nam producenci?

Nowoczesne sztućce to połączenie wspaniałego designu oraz wysokiej klasy materiałów. Zestaw sztućców marki Gerlach zaskoczy nas precyzją wykonania oraz świetnym wyważeniem. Wśród kolekcji znajdziemy sztućce inspirowane klasycznym designem, jak i te bardziej nowoczesne, nawiązujące do sztuki minimalizmu, figur geometrycznych. Olbrzymią zaletą sztućców jest ich trwałość: są one tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, jest zabezpieczona przed wilgocią i działaniem rdzy. Takie sztućce bez trudu możemy czyścić w zmywarkach. Ciekawym urozmaiceniem domowej zastawy staną się także dedykowane sztućce do ciast czy łyżeczki do kawy. Wiele z nich tworzonych jest z myślą o najmłodszych i ozdabianych zwierzęcymi motywami.

Garnki, które zachęcą do gotowania

Czy garnki mogą czymkolwiek nas zaskoczyć? Okazuje się, że tak – producenci i projektanci stawiają bowiem na równi funkcjonalność oraz design. Nowoczesne garnki oferowane przez topowe firmy odznaczają się wspaniałymi kolorami i trwałością, która pozwoli cieszyć się ich wyglądem przez długie lata. Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed rdzą, odkształcaniem, wysokimi temperaturami. Każdy garnek posiada dodatkową pokrywkę, która szczelnie przylega do rantu garnka i pozwala na szybsze zagęszczenie potrawy. Pokrywki wykonane ze szkła hartowanego zabezpieczone są przed wysokimi temperaturami.