Niezapomniany prezent z adrenaliną

Przygotowując prezent dla bliskiej osoby chcemy, by był on wyjątkowy i niezapomniany. Wśród wielu pomysłów ciągle jednak napotykamy na tradycyjne propozycje, które ni jak się mają do pierwotnych założeń. Chcąc naprawdę zaskoczyć obdarowaną osobą warto wybrać coś absolutnie ekscytującego tj. skoki w tandemie, gwarantujące moc niesamowitych wrażeń.

Skoki w tandemie – spełnij marzenia

Podniebna przestrzeń zawsze wzbudzała wiele emocji. W końcu jest ona jedną z tych, którą widać, a jednocześnie nie można jej tak zwyczajnie doświadczyć. Kryje się za nią pewna tajemnica, która rozbudza zmysły i powoduje pozytywny przypływ energii i adrenaliny.

Skoki w tandemie pozwalają zajrzeć do tej niedostępnej sfery i poznać ją niemal od podszewki. Z całą pewnością szybowanie ze spadochronem pozwala wyzwolić wiele radości, ale i spełnić najskrytsze marzenia. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilkanaście lat temu były one zarezerwowane dla wąskiej grupy osób, aktualna oferta wielu aeroklubów jest co najmniej kusząca.

Prezent pod samą chmurą

W ostatnich latach skoki w tandemie cieszą się coraz większą popularnością. To jeden z najlepszych prezentów, które zapadają w pamięci na resztę życia. Wprost nie można o nich zapomnieć, a co więcej, kto raz zrealizował taki skok z pewnością będzie chciał to powtórzyć. Koszt w porównaniu z wrażeniami jest niewielki, co jest dodatkowym atutem.

Warto zauważyć, że kwestie bezpieczeństwa w tym przypadku są na priorytetowym miejscu. Tak więc osoba skacząca zostanie właściwie przeszkolona, pozna wszystkie etapy skoku oraz oczywiście swojego instruktora, który podczas skoku będzie przypięty do amatora. Po przeprowadzonym szkoleniu osoby skaczące wzniosą się samolotem na odpowiednią wysokość – ok.4000 metrów. Cały proces wznoszenia trwa około kwadransa, po czym tandem podchodzi do wyjścia i skacze. W tym momencie rozpoczyna się najpiękniejsza i najbardziej emocjonująca część całej przygody. Swobodne spadanie uwolni całe pokłady szczęścia!

Z całą pewnością jeśli chcecie wznieść się w górę i poczuć się naprawdę wolno, lub też macie ochotę zrobić komuś niecodzienną niespodziankę skok w tandemie będzie tym, co zaskoczy, rozraduje i spełni najskrytsze marzenia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy