Na Podhale z dziećmi

Planowanie wakacji z dziećmi to nie lada wyzwanie dla rodziców – muszą oni znaleźć miejsce nie tylko bezpieczne i przystosowane dla dzieci, ale również atrakcyjne z punktu widzenia malucha i osoby dorosłej. Coraz częściej mówi się o aktywnym wypoczynku – to faktycznie forma, która przypadnie do gustu osobom w każdym wieku. Najlepsze do aktywnego wypoczynku są oczywiście góry – tych w Polsce nie brakuje. Największym zainteresowaniem cieszy się piękne Podhale oraz górujące nad nim Tatry. Gdzie jechać? Co warto zobaczyć?

Szukając miejsca noclegowego w Tatrach omijajmy Zakopanem – jeśli szukamy spokoju i ciszy znacznie lepszym miejscem będzie Bukowina Tatrzańska. To niewielkie miasto zachowało swój naturalnych charakter – nie ma tam krzykliwych reklam czy naganiaczy na ulicach. Turyści mogą korzystać z licznych restauracji, kawiarni, galerii, muzeów. Również ceny tutaj pozytywnie zaskoczą.
Bukowina słynie przede wszystkim z term – to olbrzymi kompleks wypoczynkowy, dedykowany osobom w każdym wieku. Znajdziemy tu baseny termalne, klasyczne baseny kąpielowe oraz strefę odnowy biologicznej oraz strefę dla dzieci.

Również znalezienie noclegu w Bukowinie nie będzie trudne – znajdziemy tu liczne pensjonaty, prywatne kwatery, hotele i motele w zróżnicowanych cenach. Jeśli jednak szukasz czegoś blisko term warto skorzystać z naszej oferty – Bukowina Tatrzańska noclegi termy.