Must have w kuchni urządzonej w stylu glamour

Elegancja, styl i blichtr w kuchni? Czemu nie! Kuchnia zaaranżowana w stylu glamour przypadnie do gustu każdej miłośniczce błyskotek i ekstrawagancji. W otoczeniu pięknych, stylowych mebli, jasnych ścian i lustrzanych dodatków nawet tak przyziemne czynności jak gotowanie stają się czystą przyjemnością. Oto lista elementów, które obowiązkowo muszą znaleźć się w kuchni w stylu glamour!

Stylowa kuchnia w stylu glamour – meble

Ciężkie, lite drewno i ciemne kolory zdecydowanie lepiej odłożyć na bok. Kuchnia w stylu glamour charakteryzuje się lekkością kompozycji, błyszczącymi powierzchniami oraz jasnymi kolorami. Olśniewający efekt uzyskasz, kiedy pomieszczenie wyposażysz w białe, jasnoszare lub kremowe meble wykonane z lakierowanej płyty. Płyta MDF, nowoczesny zamiennik naturalnego drewna, jest w pełni odporna na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Powierzchnia pokryta laminatami nie wchłania zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w czystości nie stanowi najmniejszego wyzwania. Wysokiej klasy meble znajdziesz na stronie gama-sklep.com.pl.

Efektowny żyrandol

Ozdobna, duża lampa będzie mocnym akcentem całej kompozycji. Aby uzyskać naprawdę imponujący, dekoracyjny efekt, wybierz model z ozdobnymi, szklanymi kryształkami. Biżuteryjna lampa będzie lśnić blaskiem odbijającym się w tysiącach koralików, tworząc niepowtarzalny efekt.

Naczynia i akcesoria

Uzupełnienie aranżacji o małe akcenty to najlepszy sposób, aby scalić całą wizję. Na blatach i za witrynkami warto umieścić wysokiej jakości garnuszki, kubki, kawiarki i porcelanę w miedzianym albo stalowym kolorze. Za przeszkloną witryną warto wyeksponować kolekcję szklanych naczyń, głównie kieliszków do wina i karafek, a na jednej ze ścian powiesić lustro w ozdobnej ramie.