Moda plażowa

Ciepłe promienie słońca, szum fal i śpiew ptaków – dla wielu z nas to wizja udanego urlopu. Nierzadko tylko raz w roku ma się okazję wyjechać gdzieś nad morze. To dlatego pewnie z utęsknieniem czeka się na urlop. Niektóre panie przygotowują się do wizyty na plaży niemal przez cały rok – trzymają dietę, ćwiczą na siłowni – wszystko po to by w lipcu czy sierpniu olśnić wyglądem swoich ciał, przyodzianych w kuse stroje kąpielowe dwuczęściowe.

Co jest najmodniejsze w tym sezonie?

Prawdą jest, że bikini nie jest dla każdego. Nie wszystkie kobiety czują się dobrze w tego typu strojach. Niektóre czują się nieswojo pokazując tak dużą powierzchnię ciała, niezależnie od tego, czy mają pięknie wyćwiczone mięsnie, czy oponkę. Stroje kąpielowe dwuczęściowe po prostu nie są dla każdego. Fajną i modną w tym sezonie alternatywą są stroje w stylu tankini. To nadal stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednak góra stroju wygląda jak dłuższy top a nie jak biustonosz. Dzięki temu zakryte jest znacznie więcej ciała niż w przypadku bikini. Modne są również bez wątpienia jednoczęściowe kostiumy kąpielowe. To bardzo fajna opcja dla kobiet, które wolą zasłonić więcej, bo nieco wstydzą się swojego ciała, albo po prostu nie lubią pokazywać się publicznie tak mocno obnażone.

Jakie kolory są najmodniejsze?

Obojętnie czy interesują nas stroje kąpielowe dwuczęściowe czy jednoczęściowe, kolorów do wyboru jest aż nadto – w obu przypadkach. Można postawić na rażące neony, które przyciągać będą uwagę innych plażowiczów, albo na delikatne pastele, podkreślające wakacyjne piegi. Bardzo często kobiety stawiają na klasykę – kupując stroje kąpielowe dwuczęściowe w stonowanych, ponadczasowych kolorach. Warto inwestować w tego typu kolory jak czerń czy biel. One zawsze wyglądać będą dobrze i modnie, niezależnie od sezonu.

Jakie motywy na strojach kąpielowych królują na plaży?

Zaraz za kolorem, można wybrać motyw jaki nadrukowany jest na stroju kąpielowym. Są to bardzo często miłe wakacyjne motywy – na przykład kolorowe palmy czy drinki. W ostatnich sezonach bardzo popularne były również motywy zwierzęce. Panie z dumą ubierały się w panterkę czy tygrysie cętki. Często spotyka się również motywy roślinne – wielkie liście monstery na jednolitym tle. Oczywiście, można wybrać dowolny motyw, byleby czuć się na plaży pięknie, ale też swobodnie. Najważniejsza w wakacje jest dobra zabawa a także odpoczynek od codziennych obowiązków, które zazwyczaj nas przytłaczają. Warto pamiętać o tym również, wybierając strój kąpielowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe – https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

http://castle-cgi.com/urzadzenie-do-kriolipolizy-cooltech/ http://mebleogrodowe-24.pl https://chuck.com.pl/szare-meble-ogrodowe-jaki-komplet-wybrac/