Meble do SPA – zaaranżuj przestrzeń wypoczynkową dla gości hotelu

Wypoczynek w luksusowym SPA to doskonała okazja do zregenerowania sił, odpoczynku, relaksu. Strefy takie znajdziemy najczęściej w hotelach, pensjonatach, ale również na basenach czy w aquaparkach. Stworzenie infrastruktury wokół strefy SPA jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek – pomogą w tym nowoczesne meble, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw.

Dobierz meble do specyficznych warunków

W strefach SPA panują bardzo specyficzne warunki: jest tam zarówno ciepło, jak i wilgotno. W takich warunkach na zwykłych meblach wypoczynkowych mogłaby pojawić się pleśń. Konieczne jest wybranie mebli wykonanych z tworzyw syntetycznych o wysokiej odporności na wilgoć. Meble do spapowinny być również lekkie, aby ich przenoszenie nie sprawiało żadnego problemu. Jakie produkty wybrać, aby zaaranżować strefę wypoczynkową?

Lekki technorattan idealny do strefy SPA

Meble technorattanowe wpisują się idealnie w założenia stref SPA – są eleganckie, zapewniają wysoki poziom komfortu i są odporne na wilgoć. Włókno technorattanowe posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie brudu i wilgoci, a jego czyszczenie zajmuje dosłownie chwilę. Wygodne fotele, krzesła i leżanki technorattanowe będą stanowić idealne dopełnienie przestrzeni wypoczynkowej SPA i sprawą, że wnętrze stanie się bardziej spójne.

Klasyczny rattan do ogrodów i na tarasy

Wiele osób zastanawia się nad kupnem mebli rattanowych – klasyczne i naturalne piękno rattanu uwodzi i zmienia otoczenie nie do poznania. Meble z naturalnego rattanu polecane są przede wszystkim na tarasy i do ogrodów. Wśród elementów kolekcji rattanowych znajdziemy pięknie formowane fotele, dwuosobowe sofki, wygodne krzesła. Wszystkie elementy projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Warto takie meble ustawić w swojej strefie wypoczynkowej!