Lifting owalu twarzy bez skalpela

Nowoczesny lifting owalu twarzy bez potrzeby użycia skalpela i długotrwałej rekonwalescencji, polega na działaniu na skórę twarzy falami radiowymi, które podgrzewają tkanki. Dlaczego ta metoda zyskuje przewagę nad tradycyjnym, operacyjnym liftingiem?

Jak wykonuje się lifting owalu twarzy falami radiowymi?

Jak wiadomo, to kolagen w największym stopniu odpowiada za młody wygląd skóry. Kiedy jest włókna są sprężyste i w skórze nie brakuje tej substancji, wygląda się młodo i świeżo. Skóra jest napięta i nie opada. Z czasem tego kolagenu w skórze jest coraz mniej i dlatego staje się ona mniej elastyczna.

Lifting owalu twarzy falami radiowymi polega na tym, że lekarz przykłada do poszczególnych partii twarzy specjalną głowicę, dzięki której możliwe jest podgrzanie włókien kolagenowych i pobudzenie ich do odnowy. Dzięki temu można liczyć na znaczne odmłodzenie twarzy bez operacji.

Przewaga bezoperacyjnego liftingu owalu twarzy nad operacją

Z pewnością jeżeli można tylko wybrać dzianie falami radiowymi zamiast skalpela i otrzymać zadowalające wyniki, warto się na to zdecydować. Przede wszystkim jest nie to związane z długą rekonwalescencją. Po liftingu owalu twarzy wykonanym za pomocą fal radiowych od razu można zacząć prowadzić normalne życie.

Jeżeli chodzi zaś o tradycyjny lifting, nie obejdzie się bez dłuższej i bolesnej rekonwalescencji. Dokonuje się przecież nacięć na skórze, które muszą się zagoić. Do tego czasu rany sprawiają dyskomfort. Trzeba liczyć się z co najmniej kilku lub kilkunastodniowym urlopem.

Rezultaty liftingu bez skalpela

Po wykonaniu serii zabiegów falami radiowymi, czyli nowoczesnego liftingu bez konieczności użycia skalpela, można liczyć na znaczne zmniejszenie zmarszczek, usunięcie wiszącej skóry i ujędrnienie owalu twarzy. Można się także dzięki temu zabiegowi pozbyć wrażenia smutnego wyrazu twarzy, który pojawia się z wiekiem na skutek coraz mniej elastycznych włókien kolagenowych.

Zabieg należy wykonać w dobrej, renomowanej klinice, dzięki temu można mieć pewność najlepszych rezultatów i dobrej jakości maszyn. Nim do niego dojdzie lekarz przeprowadzi konsultację, podczas której omówione zostaną oczekiwania pacjenta oraz możliwe do uzyskania efekty.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki

http://bankujec.pl/nowoczesne-meble-lazienkowe-w-naszych-domach/ zobacz http://martanaeran.phorum.pl/ licówki Kraków ortodoncja katowice