Licówki – co trzeba wiedzieć?

Zalety wstawienia licówek

Trzeba wiedzieć przede wszystkim jedno – jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z kształtu zęba (zębów), mamy diastemę, ukruszył się nam lekko ząb czy po prostu któryś z zębów jest przebarwiony, bez dwóch zdań zabieg wstawienia licówki jest godny bardzo dużego zainteresowania.

Czy stomatologia estetyczna jest droga?

Faktycznie nie mówimy o niewielkim koszcie, ale przynajmniej stomatologia estetyczna licówki to taki zabieg, którego pozytywne efekty są bardzo długotrwałe. Zresztą z drugiej strony, bez najmniejszego cienia wątpliwości nie mówimy tutaj o takim zabiegu stomatologicznym, na który z całą pewnością nas nie stać. Mimo wszystko aż tak drogo to naprawdę nie jest!

Co jeszcze jest istotne?

Doceńmy to, że licówki – szczególnie licówki bez szlifowania, sprawią, iż stosunkowo niewielkim kosztem – zależy od stanu naszego portfela, a także bez zbędnego bólu, będziemy mogli po prostu cieszyć się o wiele atrakcyjniej wyglądającymi zębami. A co najważniejsze, nikt nie zauważy, że to licówki – wszyscy będą myśleli, iż to wszystko naturalne. Tylko dentysta, który bliżej się przyjrzy naszym zębom, zauważy różnicę.