Jakie implanty wybrać?

Rekonstrukcja zębów

Współczesna stomatologia zna już całe mnóstwo sposobów na rekonstrukcję uszkodzonego zęba. Korzystanie z nich jest w wielu przypadkach bardzo istotne, bowiem zaniedbując to możemy niekiedy narazić na poważne wady zgryzu lub inne choroby, dotykające naszą jamę ustną. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem są implanty, choć warto wiedzieć, że możliwości są tutaj znacznie szersze.

Mosty jako rozwiązanie dla każdego

Bardzo dobrą propozycją są również mosty porcelanowe, cieszące się obecnie sporą popularnością. Jak można przeczytać pod adresem http://sobotadent.pl/protetyka/mosty-porcelanowe/, najlepiej jest się na to zdecydować w sytuacji, kiedy jakiekolwiek przyczyny nie pozwalają nam na wszczepienie zwykłych implantów. Takie mosty odznaczają się przede wszystkim dużą wytrzymałością i trwałością.

Wygoda w codziennym użytkowaniu

Co bardzo ważne, mosty porcelanowe zapewniają swoim użytkownikom stuprocentową wygodę w codziennym użytkowaniu. Po pewnym czasie praktycznie nie czuć tego, że mamy je w jamie ustnej i nie odczuwamy w związku z tym żadnego dyskomfortu. Jest to zatem jedno z najlepszych rozwiązań w dziedzinie rekonstrukcji zębów.