Jak udekorować pomysłowo werandę?

Weranda to miejsce niezwykłe. Takie, które nawiązuje do wypoczynku w dawnym stylu. Gdzieś na pograniczu realności i fantazji. Zwłaszcza gdy zapada wieczór. Na widowiskowo oświetlonej werandzie, latem czy jesienią, mogą dziać się rzeczy niezwykłe. Mogą toczyć się tam wartościowe rozmowy na ważne tematy. To tam możemy zbliżyć się do siebie wzajemnie, pobyć wreszcie z ukochaną osobą i pobyć całkiem sobą. Taka weranda jak ze snu to nie tylko czysta fantazja, ale konkret, który możemy udekorować, żeby go jeszcze bardziej upiększyć i zaczarować. Oto kilka pomysłów.

Donice ogrodowe rattanowe

Donice ogrodowe rattanowe to przedmioty dekoracyjne, które wspaniale ozdobią drewnianą werandę w klasycznym stylu. Ale równie efektownie skomponują się na przykład z motywami z cegły czy z kamienia naturalnego. Donice z rattanu,w których umieścimy rodzime kwiaty, to po prostu zwielokrotniona natura oraz idealny element stylizacji rustykalnej. Więcej inspiracji rattanowych i nie tylko odkryjemy na stronie: gardenspace.pl.

Donice cementowe

Nowoczesne aranżacje bazują na zaskoczeniu. Klasyka odwołuje się do tego, co znane, oswojone, czarujące. Jeśli zależy nam na takiej stylizacji werandy, to wybierzmy donice rattanowe lub drewniane. Natomiast na nowoczesnej werandzie sprawdzą się rewelacyjnie donice z cementu. Ten materiał ewidentnie powraca w ostatnim czasie do łask i staje się świetnym dopełnieniem kompozycji w stylu awangardowym. Idealnie łączy się z motywami szklanymi, które na werandę wprowadzą na przykład stoliki aluminiowe z szybami z hartowanego szkła.

Poduszki dekoracyjne

Jeśli chcemy zaś nieco pokolorować werandę, to kolor może pojawić się na niej nie tylko pod postacią kwiatów zerwanych w ogrodzie. Rewelacyjnym sposobem na kolorystyczne ożywienie werandy są fantazyjne i wielokolorowe poduszki dekoracyjne. Na przykład takie, z których każda występuje w innym kolorze. Lub takie, które składają się z wielu barw, na przykład inspirowane folklorem i jego wzornictwem.

http://forum.lca.pl/ https://forum.mjakmama24.pl/ http://motomaniacy.com/ ortodoncja katowice implanty Kraków