JAK HOTEL MOŻE SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE BEZ POŚREDNIKÓW

Taką zagwozdkę zapewne próbuje rozwikłać znaczna część tych przedsiębiorców, którzy prowadzą własny biznes w branży hotelarskiej. Bo booking.com jest doskonały tylko do momentu, kiedy przychodzi do oddania należnej prowizji za rezerwacje dokonane za pośrednictwem portalu – wtedy cały ten serwis robi się co najwyżej “użyteczny”. Dlatego warto uruchomić sprzedaż na własnej stronie internetowej.


Do tego trzeba programu hotelowego

Być może liczba użytkowników witryny obiektu wydaje się śmiesznie mała w zestawieniu z tak gigantycznym portalem, ale procent osób decydujących się dokonać rezerwacji powinien być zauważalnie większy. Choćby dlatego, że uwagi turysty nie rozpraszają konkurencyjne oferty. A jeśli chodzi o czysto techniczne funkcjonalności, to booking engine takiego NFHotel w niczym nie ustępuje możliwościom, jakie zapewnia potencjalnym gościom wzmiankowany powyżej serwis.

Osoby używające rezerwacji online w ramach funkcjonalności NFHotel z pewnością nie będą miały powodów do narzekań. Możliwość zabukowania pobytu pozostaje otwarta całą dobę, sprawny program hotelowy automatycznie aktualizuje dostępność, oferty pakietowe czy ceny. Słowem: klient dostaje na stronie wszystkie informacje, jakich potrzebuje do podjęcia decyzji o wyjeździe.

http://ogrodowyparasol.pl/ kliknij felieton licówki Kraków ortodoncja katowice