Imprezy okolicznościowe podczas rejsu

Wiele statków zacumowanych nad polskim morzem prowadzi całoroczne rejsy po bałtyku. To z kolei sprawia, że bez względu na porę roku możemy wybrać się w taki niezapomniany rejs, pozwiedzać okolicę, zobaczyć jak to jest spędzić noc na statku czy poimprezować w zorganizowanej na statku imprezie. Bez względu też na termin urlopu, możemy korzystać z uroków polskiego morza.

Co znajduje się wśród ofert?

Wiele statków prowadzi rejsy po bałtyku przez cały rok. Pasażerska żegluga międzynarodowa odbywa się pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i duńskim portem Nexo na wyspie Bornholm. Każdy pasażer znajdzie tu sporo udogodnień, ponieważ większość statków pozostawia do dyspozycji pasażerów restaurację, dyskotekę oraz kawiarnię (z możliwością zmiany w salę konferencyjną, kiedy na statku organizujemy wyjazdy integracyjne lub biznesowe).

Dodatkowa oferta statków – eventy i wydarzenia biznesowe

Choć większości z nas rejsy po Bałtyku kojarzą się z czystym relaksem i alternatywa dla spędzania wakacji czy innego urlopu na ladzie, to także świetna opcja dla firm, które organizują różnego rodzaju spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne czy wydarzenia branżowe. Coraz częściej organizacja konferencji, przyjęć okolicznościowych, bankietów, czy też obsługa szkoleń, przenosi się na statek, a każde wydarzenie doskonale połączonych jest z rejsem po morzu, a także np. niezwykle atrakcyjnym programem zwiedzania wyspy Bornholmu. Tego typu rozwiązania docenią wszyscy, którzy szukają nowości i chcą zaskoczyć innych swoją oryginalnością i pomysłowością. Pełną organizację kazdego eventu można dziś zlecić odpowiedniej firmie, która przygotuje cały statek pod dane wydarzenie.

Inne opcje

Organizatorzy rejsów po bałtyku wychodzą naprzeciw swoim klientom i wciąż poszerzają swoją ofertę rejsów oraz usług dodatkowych. Dziś już bez problemu możemy również wyczarterować statek na rejs w dowolnie wybraną trasą na Morzu Bałtyckim. Co więcej, wśród niektórych ofert znajduje się możliwość wybrania rejsów krajowych i międzynarodowych, a także np. rejsy typowo wycieczkowe po redzie portu Kołobrzeg, czy np. specjalistyczne rejsy dla wędkarzy, płetwonurków. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego też warto podróżować nad polskie morze.