Dominikana z lotu ptaka

Egzotyczne rośliny, ptaki, zwierzęta, nieprzenikniony busz i huczące wodospady – wydaje się, że nagle znaleźliśmy się w samym centrum jakiegoś dawno zaginionego świata. Wcale nie chcemy wracać. Chcemy tam zostać. Możemy ten świat podziwiać z lotu ptaka.

Kolorowe ptaki

Kolorowe ptaki: papugi, pelikany, fregaty, ibisy – współtworzą wielobarwność Dominikany. Wspaniale oglądać je z bliska na przykład podczas lokalnych wycieczek tego typu: https://tropicalsun.pl/dominikana/wycieczki_fakultatywne

Można też spojrzeć na Dominikanę z nowej perspektywy, czyli z lotu ptaka. Naszym oczom ukaże się wówczas piękno turkusowo-zielono-białych kompozycji. Wydawać się nam będzie, że przelatujemy nad Arkadią, której istnienia nawet nie podejrzewaliśmy.

Wycieczka awionetką

Tropical Sun Tours proponuje samolotową wersję wycieczki na Samanę. Oszczędzamy w ten sposób czas i zdobywamy nowe doświadczenia. Rozpościerające się pod nami widoki są zjawiskowe i zapierają dech w piersiach – malownicze wybrzeże, pasma górskie, tradycyjne wioski dominikańskie. Po dotarciu do portu lotniczego wycieczka przebiega już na ziemi i jej kulminacyjnym punktem jest wodospad El Limon.

Lot helikopterem

To kolejna propozycja zobaczenia dominikańskich krajobrazów z góry. Loty widokowe pozwolą przekonać się, jak piękne kompozycje plastyczne powołuje do życia sama natura, posługując się wodą, skałą, roślinnością. Tropical Sun Tour realizuje takie loty nad wybrzeżem Punta Cana. Z dynamicznej perspektywy można podziwiać plaże: Bavaro, Arena Gorda, Macao, Uvero Alto, Cabeza de Toro.