Co warto wiedzieć o powiększaniu ust?

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki nowoczesnej technologii i coraz bardziej przystępnym cenom, możemy szybko i bezboleśnie poprawić mankamenty Matki Natury. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej zabiegowi powiększania ust. Co warto wiedzieć o kuracji, zanim zdecydujesz się jej poddać? Sprawdź!

 

Jak powiększa się usta?

Zabieg powiększania ust wykonywany jest przez lekarzy medycyny estetycznej. Kuracja polega na iniekcyjnej aplikacji preparatu na bazie kwasu hialuronowego – substancji, która występuje w ludzkim organizmie (w skórze, gałkach ocznych i stawach). Kwas jest substancją w pełni naturalną, dzięki czemu nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych.

 

Jaki efekt możemy uzyskać?

Zabieg wypełniania i modelowania ust dedykowany jest osobom które chcą powiększyć wargi lub zniwelować dysproporcję między nimi, podnieść kąciki, podkreślić kontur ust, zniwelować asymetrię lub zredukować zmarszczki w dolnej części twarzy. Wstrzykiwana substancja jest w pełni izotoniczna, sterylna i niepirogenna. Pełnymi efektami kuracji możemy cieszyć się przez około 8 miesięcy. Po 9 miesiącach od wykonania zabiegu kwas hialuronowy zaczyna stopniowo się rozkładać, a finalnie jest w całości usuwany z organizmu.

 

Czy to boli?

Usta są miejscem wyjątkowo wrażliwym. Przed wykonaniem wkłucia lekarz zazwyczaj  znieczula pacjenta miejscowo przewodowo lub przy pomocy specjalnego kremu.

 

Powiększanie ust w Katowicach – gdzie się udać?

Zanim udasz się do konkretnego gabinetu, aby spełnić swoje marzenie, powinieneś zrobić mały research. Każdy zabieg medycyny estetycznej powinien być wykonany przez zaufanego specjalistę. Na Śląsku dużym uznaniem pacjentów cieszy się salon Filine. Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej Filine w Katowicach jest w pełni bezpieczne i bezinwazyjne.

 

 

 

Dobry dentysta kraków torby ozdobne