Ciekawe zabiegi dla kobiet w różnym wieku

Kobiety w każdym wieku chcą wyglądać atrakcyjnie, dlatego gabinet medycyny estetycznej Esteti-Med udostępnił szeroką gamę zabiegów, którym mogą się poddawać panie w każdym wieku. Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne Warszawa może się poszczycić wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą, która bez problemu wykona najbardziej skuteczne zabiegi upiększające.

Jaki zabieg dla mnie?

W zależności od wieku klientki, a także jej stanu cery i indywidualnych potrzeb, na pierwszej darmowej konsultacji w Esteti-Med ustala się kolejność i rodzaj poszczególnych zabiegów urodowych. Kobiety młode w większości wymagają tylko głębokiego oczyszczania, a następnie nawilżania. Jest ono potrzebne, by utrzymać procesy regeneracyjne cery na wysokim poziomie i opóźnić procesy starzenia w organizmie.

Kobiety o cerze problematycznej lub dojrzałej, oprócz oczyszczenia i nawilżenia mogą też potrzebować bardziej zaawansowanych zabiegów. Podczas relaksującej wizyty na twarz nakładane są maski odżywiające, wnikające głęboko w skórę ze swoimi substancjami odżywczymi, i wspomagające regenerację.

Zabiegi kosmetyczne Warszawa

Wykonuj preferowane zabiegi kosmetyczne tylko w gabinetach, do których masz zaufanie, i które dostarczą Ci usług na najwyższym poziomie. Absolutnym priorytetem w Esteti-Med jest dobór zabiegu do faktycznych potrzeb klientki. Oznacza to wnikliwą ocenę stanu jej skóry i określenie jej potrzeb. Nie ma tu żadnej przypadkowości.

Po określeniu potrzeb skóry, personel dobiera rodzaje i kolejność wykonywania poszczególnych zabiegów. Dzięki wysokiemu poziomowi usług możliwe jest wykonywanie zabiegów w sposób bezbolesny i bez powikłań.

Zalety korzystania z zabiegów medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej stosowane regularnie pozwolą zatrzymać czas i nie dopuszczą do starzenia się skóry. Kobiety, które zaczynają dbać o siebie w młodym wieku regularnie oczyszczając i nawilżając cerę, w późniejszym czasie nie potrzebują redukcji zmarszczek, gdyż pojawiają się one późno i niepostrzeżenie.

Gdy jednak zmarszczki zaczną się pojawiać, warto zadbać o profilaktykę ich późniejszego występowania, w postaci stosowania zabiegów z antyutleniaczami, stymulujących wydzielanie kolagenu i wypełnianie zmarszczek. Dla kobiet dojrzałych poleca się szczególne zabiegi liftingujące, mające na celu wypełnienie zmarszczek, redukcję ich powstawania, a także wygładzenie twarzy i poprawę jej owalu. Dzięki młodej, zadbanej twarzy kobieta ma szansę jeszcze jako 50-latka wyglądać promiennie i świeżo, zachwycając swoim wyglądem.