Bożonarodzeniowe prezenty dla rocznego dziecka

Święta Bożego Narodzenia za pasem, a Ty nie kupiłeś jeszcze prezentów dla najbliższych? Co więcej, nie masz pojęcia, jakie podarunki wywołają szczerą radość na twarzach bliskich? Spieszymy z pomocą wszystkim niezdecydowanym, którzy szukają idealnego podarunku dla najmłodszych członków swojej rodziny. Sprawdź nasze inspiracje i znajdź piękny prezent dla maluszka!

 

Zabawki edukacyjne

Roczne dziecko rozwija się w błyskawicznym tempie. Stoliczki edukacyjne, interaktywne urządzenia, szeleszczące pluszaki i maty edukacyjne nie tylko dostarczą małemu odkrywcy rozrywki, ale również będą rozwijać koordynację ruchową oraz wszystkie zmysły.

 

Namiot tipi

Niekwestionowanym hitem w pokojach małych dzieci są w ostatnim czasie niewielkie namioty przypominające indiańskie tipi. W dobrych sklepach z artykułami dla dzieci czy wyposażeniem wnętrz znajdziesz różnorodne modele w pastelowych kolorach. Stylowy namiot będzie pięknie się prezentował, kiedy jego wnętrze uzupełnisz o ciekawe poduszki w kształcie chmurek, serc czy kwiatów.

 

Piękne sztućce – praktyczna pamiątka na lata

Szukasz prezentu, który będzie towarzyszył dziecku znacznie dłużej niż zabawki? Ciekawą alternatywą dla zabawek, które za rok odejdą w zapomnienie, są sztućce. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele dostępne w sklepie internetowym gerlach.pl. Każdy element kolekcji dedykowanej najmłodszym został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać dziecku samodzielne jedzenie, a jednocześnie pięknie prezentować się przy dziecięcym nakryciu. Co ważne, sztućce wykonane są z wysokogatunkowej stali 18/10, dzięki czemu można bez obaw poddawać je myciu w zmywarce.

 

 

3d people wyroby hutnicze reportaż licówki Kraków ortodoncja katowice